Wróżenie

Tarot, Numerologia, Chiromacja, Jasnowidzenie

Moje Usługi

Różne drogi duchowe, których dotknęłam sprawiły, że jestem w stanie zrozumieć każdy problem, dzięki czemu mogę wskazać Ci drogę.

Tarot

Wróżenie z Kart Tarota

Chiromancja

Wróżenie z Linii Papilarnych

Numerologia

Analizy Numerologiczne

Prekognicja

Jasnowidzenie Przyszłości

Analiza Przeszłości

Odkrywanie Tajemnic Przeszłości

Wsparcie Duchowe

Pomoc w Samorealizacji

Wróżenie z Tarota

Zapraszam na wróżby z kart Tarota, Kart Intuicji, wspomagam się też talią własnego autorstwa. Moją specjalnością jest także numerologia. Przede wszystkim kieruję się jednak intuicją i wrodzonym darem jasnowidzenia.

OPRÓCZ SEANSU Z WRÓŻKĄ W KATOWICACH ISTNIEJE TAKŻE MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA WRÓŻBY PRZEZ TELEFON PO UPRZEDNIEJ PRZEDPŁACIE NA KONTO.

Twoje dłonie są mapą, na której wypisane jest życie. Pozwolę zgłębić Ci tajemnice Twojego urodzenia i przeznaczenia, a także odpowiedzieć na pytanie czy będziesz szczęśliwa w miłości, ile będziesz mieć dzieci i małżeństw.

ZAPRASZAM NA SPOTKANIE W KATOWICACH LUB TEŻ DO ZAMÓWIENIA WRÓŻBY PRZEZ TELEFON PO UPRZEDNIEJ PRZEDPŁACIE NA KONTO – WRÓŻKA ZARA.

Wróżenie z Dłoni

Numerologia

Dzięki Twojej dacie urodzenia mogę wskazać jak potoczy się Twoje życie dziś, jutro i w odległej przyszłości. Data urodzenia to cyfrowy kod DNA, w którym zapisane są wszystkie nasze cechy osobowości i charakteru a także predyspozycje.

OPRÓCZ BEZPOŚREDNIEGO SPOTKANIA W KATOWICACH JEST RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA WRÓŻBY PRZEZ TELEFON PO UPRZEDNIEJ PRZEDPŁACIE NA KONTO.

Wróżka Zara

Wykonuję analizy numerologiczne, które pozwolą Ci poznać  własną osobowość. Moją pasją jest Tarot oraz numerologia.

© 2016 WRÓŻKA ZARA.

Obserwuj mnie