Wróżka Zara

Tarot, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Numerologia

O mnie

ZARA – Wróżka z Katowic

Mój pseudonim zawodowy to ZARA. Jestem Wróżką oraz doradcą duchowym. Zdolności parapsychiczne odziedziczyłam w genach po przodkach. Już jako dziecko miałam mnóstwo sytuacji, które zapowiadały moje zdolności. Śniłam prorocze sny.

Ukończyłam szereg kursów w tej dziedzinie. Swoją ścieżką rozwoju duchowego nie szłam sama, ale prowadzona przez przewodników duchowych. Kontakt z innymi światami mam do dziś.

Odczuwam energię innych ludzi i zaglądam do ich duszy. Zawsze chciałam pomagać ludziom, zmieniać ich los na lepszy.

Wróżę z kart tarota i cygańskich oraz kart intuicji. Wykonuję analizy numerologiczne, które pozwalają lepiej poznać własną osobowość, partnera czy też dziecka i podjąć decyzje w sprawach, które do tej pory czekały na rozwiązanie.

Odsłonię tajemnice przyszłości… Zapraszam serdecznie na seans – ZARA, Wróżka z Katowic.

Każdy ma moment w swoim życiu kiedy staje na rozdrożu… Jestem wiatrem, który sprowadzi Twój okręt na spokojne wody.

Drodzy Państwo,

Zawsze szczerze mówię o widzianych przeze mnie szansach i możliwościach i związanych z nimi trudnościach. Podpowiadam, co należy zrobić i jak powalczyć o lepszą przyszłość. Jednak decyzja zawsze należy do Was – czy podejmiecie walkę i weźmiecie na siebie ryzyko, czy też zrezygnujecie. Zmiany niestety bolą, ale są konieczne dla naszego rozwoju duchowego. Przerabiamy lekcje zapisane wcześniej tam „u góry”, a codzienne sytuacje mają służyć wypracowaniu w sobie pewnych cech – cierpliwości, odwagi czy pokory. Wielu ludzi nie chce się zmieniać, przerzucając na innych tę odpowiedzialność, jednak ja wyznaję zasadę, że zmianę zawsze warto zacząć od siebie.

Wróżka ZARA z Katowic

Wróżka Zara

Wykonuję analizy numerologiczne, które pozwolą Ci poznać  własną osobowość. Moją pasją jest Tarot oraz numerologia.

© 2016 WRÓŻKA ZARA.

Obserwuj mnie